Logo Tasarım

Logo Tasarım

Logo Tasarım

Markalaşmanın En Önemli Adımı

 Logo tasarım, bir markanın kurumsal kimlik çalışmaları için attığı en önemli adımdır. Logolar etkileyici tasarımı ve vurucu renkleriyle yıllar boyu tüketicilerin hafızasına kazınabilir. Bu sebeple uzun yıllar değiştirilmemesi gerekir.

Logo nedir? sorusuna verebileceğimiz en kısa yanıt ise şu şekildedir. Firmalarının verdiği hizmeti ve ürünü resim ve harflerle anlatmasıdır. Burada amaç kurumsallık kazanarak hatırlanabilir olmaktır. Başarılı bir tasarımla markanız özgün, sade ve dikkat çekici olarak anlatılabilir.

Avantajları konusunda da çeşitli maddelerle karşılaşılmaktadır. Marka bilinirliliğinin artması, satış oranlarının yükselmesi, uluslararası platforma taşınması gibi özellikler doğru yolda gidildiğinin bir göstergesidir.

Türkiye’nin katalog tasarım merkezi olarak var olduğunuz sektörü yakından inceliyor ve size en uygun logo tasarımlarını sunuyoruz. Bu aşamaya gelmeden önce ise şirketinizin tüm hizmet alanlarını ve ürünlerinizi araştırıyoruz. Yenilikçi ve özgün çizgileri bir araya getiriyoruz.

Logoda Neler Yaparız?

Logo tasarımı konusunda titiz bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle de yenilikçi ve özgün tasarımlar hazırlıyoruz. Logo çeşitleri konusunda da şirketleri bilgilendiriyor ve beklentilerinizle ortak bir paydada buluşturuyoruz.

 Neden Biz?

  • Logo çeşitleri nelerdir? Sorusuna en ayrıntılı cevabı veriyor ve tüm sektörler için tasarımları bir araya getiriyoruz.
  • Beklentilerinizle hedeflerinizi aynı paydada buluşturuyor, yaratıcı çözümler üretiyoruz.Logonuzu uzun yıllar kullanabileceğiniz bir anlayışla hazırlıyoruz.
  • Sizinle irtibat halinde olarak sadece istediklerinize bağlı kalmaz, size yeni bir ufuk açarız.

Unutmayın! Markanızın logosu özgün ve yenilikçi olmalıdır. Karışık görsellerden/harflerden oluşan tasarımlar, sizi amacınıza ulaştırmayacak ve sektör içerisinde fark edilmenizi engelleyecektir. Çarpıcı renkler, sade çizgiler olmazsa olmazlarınızdandır.

Logo Tasarım Paketleri

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Bandwidth

Bandwidth

Bandwidth

Price

kobi paket

2 logo tasarım

5 düzenleme hakkı

standart sunum

full teslimat 

3d sunum 
250 tl

mega paket

5 logo tasarım

Sınırsız düzenleme hakkı

profesyonel sunum

full teslimat

3d sunum  

kartvizit tasarımı

500 tl

altın paket

10 logo tasarım

sınırsız düzenleme

profesyonel sunum

full teslimat

3d sunum

kartvizit tasarımı

1000 adet kartvizit

font teslimi

1000 tl

Open chat