Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Seo

Firmanızın arama motorlarında özellikle Google’da üst sıralara çıkması için gerekli olan seo konusunda tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

 

Kurumsal bir firma iseniz kesinlikle web ortamında sitenizin olması gerekiyor. Müşterilerinize yaptığınız işin ne olduğunu dijital ortamda sunmanız gerekmektedir.

Rekabetin çok olduğu site kategorilerin’de sitenizin üst sıralara çıkmasını istemek en büyük hakkınız. Tabi bu işlemler için yapılması gereken çok sayıda işlem var. Bu işlemlerin tamamını sizin yerinize seo uzmanı arkadaşlarımız yapıyor ve istenilen kelimelerde istenilen yerlere gelmeniz sağlanıyor.

Kurumsal seo paketlerimiz aylık ödemeler şeklinde sunulmaktadır. Seo hizmeti almak isteyen müşterilerimizin en az 6 aylık bir çalışma yaptırması gerekiyor. Bu süre içerisinde yapılan işlemlerin tamamı Google tarafından algılanıp uzun vadede yerleşik bir noktaya gelmenizi sağlayacaktır.

Seo Hakkında

 

Seo : ingilizce Açılımı Search Engine Optimization Olan ve Türkçe Karşılığı Arama Motorları Optimizasyonu Olarak Bilinen, Google Gibi Arama Motorlarında Sitenizin Ön Sıralardan Çıkması için Gerçekleştirilen Optimizasyon Çalışmalarıdır. SEO Çalışmalarının Faydası: Doğru yöntemlerle yapılan seo çalışmaları sitenizin arama motorlarında ön sıralara yükselmesini sağlar. Bu şekilde hedef kitleniz sitenize daha hızlı erişir, bilinirliğiniz ve kazancınız artar. SEO Süreklilik İster: Seo çalışmaları süreklilik ister, Siteniz yükseldikten sonra çalışmalara ara vermeniz yada durdurmanız sitenizin google ‘dan ceza almasına sebep olabilir. Siteniz zirvede dahi olsa sürekli olarak sitenizi desteklemeniz gerekmektedir. Rakipleriniz çalışırken sizin hiç birşey yapmamanız sıralama kaybına sebep olacaktır.

Google SEO optimizasyon

SEO (search engine optimization) Arama Motoru Optimizasyonu günümüzde Web Sitelerinin en çok ihtiyaç duyduğu işlemlerdendir.Bir Web Sitesine sahip olursunuz, tasarımı güzeldir, insanlar gördüklerinde çok etkileniyor olabilirler ama muhtemelen onu sizin yanınızdakilerden veyahut birebir adresini söyleyip sitenize giriş yapmasını istediklerinizden başkası görmüyordur.

Potansiyel müşteri kitlesine, hayranlarına veyahut insanlara ulaşmak için Arama motorları çok büyük öneme sahiptir.İşte SEO kelimeside burdan türemiştir.Özelliklede GOOGLE’da yapılacak SEO çalışmaları ile sitelere binlerce, yüz binlerce ve milyonlarca kişinin girmesi sağlanır.

Bizler yıllardır profesyonel olarak SEO çalışmalarımızı ilerletiyoruz.Sizlerde SEO başlangıç paketlerimizden birine aşağıdaki özellikler ile sahip olabilirsiniz.SEO Başarı oranımız100%

Başarı Oranı

1 Ay

Aylık Çalışma

1 Aylık çalışma ile ancak %15’lik bir başarı sağlanabilir.

3 Ay

3 Aylık Çalışma

3 Aylık bir çalışma ile %35’lik bir başarı sağlanabilir.

6 Ay

6 Aylık Çalışma

6 Aylık bir çalışma hemen hemen yarı yarıya başarı oranı sağlar.

12 Ay

Yıllık Çalışma

12 Aylık bir çalışma ile kelimelerin rekabetine göre tamamına yakın bir başarı oranı sağlanır.

SEO PAKETLERİ

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Email Accounts

Bandwidth

Bandwidth

Price

Başlangıç

1 anahtar kelime

google reklam

google analytics

aylık rapor

metin reklamı

400 tl

işlem ücreti  200 tl

orta

3 ANAHTAR KELİME

GOOGLE REKLAM

GOOGLE ANALYTİCS

AYLIK RAPOR

metin reklamı

resimli reklam

750 tl

İŞLEM ÜCRETİ  300 TL

uzman

5 ANAHTAR KELİME

GOOGLE REKLAM

GOOGLE ANALYTİCS

haktalık rapor

AYLIK RAPOR

METİN REKLAMI

RESİMLİ REKLAM

facebook reklam

instagram reklam

1200 tl

İŞLEM ÜCRETİ  400 TL

profesyonel

10 ANAHTAR KELİME

GOOGLE REKLAM

GOOGLE ANALYTİCS

haftalık rapor

AYLIK RAPOR

METİN REKLAMI

RESİMLİ REKLAM

facebook reklam

insragram reklam

2000 tl

İŞLEM ÜCRETİ  600 TL

 
Open chat